sgrsgfd
sdfgsddf
fdsgdff
fgsdgd
sdfgsr
srgrgr

Галерея торгового обладнання

Ви маєте бізнес, який продає товари клієнтам? Швидше за все, ви використовуєте будь-яку форму роздрібних стелажів та стелажів для демонстрації своїх продуктів перед покупцями. Чи то модульна система стелажів, чи серія окремих вітрин, зібраних в одну, ці вітрини є невід'ємною частиною стратегії мерчандайзингу будь-якого магазину.

Наші моделі металевих стелажів із дротяним каркасом пропонують інтуїтивно зрозумілий дизайн у будь-якому кольорі на ваш вибір. Асортимент моделей величезний, тому давайте з'ясуємо, чим кожен стиль чи система відрізняється від іншої.

Стелажі — це популярне рішення для роздрібної торгівлі, яке здатне підтримувати більшість типів упакованих продуктів. Однак існує безліч інших способів демонстрації продуктів, у тому числі підвісні гачки для блістерних упаковок, вішалки-водоспади, а також кошики та лотки для зберігання дрібних предметів.

Чи існують інші немодульні варіанти відображення на полицях роздрібної торгівлі?

Наші каркасні стенди доступні в підлогових та настільних моделях. Більшість з них поставляються з фіксованими полицями, але деякі з них мають регульоване розташування полиць, що ідеально підходить для налаштування полиці, коли ви пропонуєте товари різних розмірів. Опори рами із роликами забезпечують легку мобільність для поповнення запасів.

Стінна полиця виконана у формі геометричних шестикутників у трьох варіантах обробки. Встановіть полігони окремо або об'єднайте їх у групи стін для унікальної та приємної вистави.

Більше привабливі, ніж стелажі, але доступніші за закриті скляні вітрини, ці привабливі вітрини магазину доповнюють загальну презентацію вашого закладу. Ваші продукти не тільки доступні для вивчення покупцями, але й відображаються в приємному макеті, який просто вітає та спокушає клієнта. Наш широкий асортимент стійок для мерчендайзингу пропонує роздрібним продавцям інструменти, необхідні для продажу. Все залежить від покупок і від того, чи клієнт почувається досить комфортно для здійснення покупки. Ваш вибір вітрин у магазин може бути важливим фактором у тому, як покупці бачать ваш бізнес.

Наш широкий асортимент торгових стелажів пропонує рітейлерам інструменти, необхідні для продажу.

Все залежить від покупок і від того, чи достатньо комфортно клієнт почувається, щоб зробити покупку. Ваш вибір вітрин магазину може бути важливим фактором у тому, як клієнти бачать ваш бізнес.

Переваги співпраці з gid-to.com.ua

Доступні ціни від виробника торгового обладнання

Доступні ціни від виробника

Доставка по всій Україні торгового обладнання

Доставка по всій Україні

Широкий асортимент у виробника торгового обладнання

Широкий асортимент

Можливість розміщення індивідуального замовлення торгового обладнання

Устаткування під індивідуальне замовлення

Оптові та партнерські ціни торгового обладнання

Оптові та партнерські ціни

Гарантія якості виробника торгового обладнання

Гарантія якості

Оперативність виробника торгового обладнання

Оперативність

Кваліфікована допомога виробника торгового обладнання

Кваліфікована допомога