Про компанію

Ми допомагаємо вам продавати.

Інтернет-магазин торговельного обладнання

Ви відкриваєте магазин, торгову точку, готуєтеся до виставки, ярмарку, хочете грамотно організувати простір та підвищити продаж?

У нас ви знайдете все необхідне, щоб виставити весь ваш асортимент товарів і представити його у вигідному світлі.

Ринок онлайн-торгівлі набирає популярності. Зараз в інтернеті можна купити все, в тому числі і торгове обладнання. Ми намагаємося надати вам можливість не виходячи з дому підібрати в нашому магазині все необхідне для торгівлі, і доставити це вам, заощадивши ваш час.
На сайті інтернет-магазину ГіД-ТО представлений весь асортимент продукції з можливими комбінаціями її використання. Стійки, стенди, вертушки, дисплеї, підставки, навішування, кошики, контейнери, гачки, кронштейни, сітки та багато іншого.

Наші переваги:

  • Більше 400 найменувань та велика кількість різних кобінацій.
  • Обслуговування та оптимальні ціни.

Ми працюємо на пряму від виробника і це дає нам такі переваги як

  • Оптимальні ціни
  • Гарантія якості
  • Оперативність. Як правило, відвантаження товару відбувається в день оплати за умови наявності товару на складі. Про наявність товару Вас оповістить у найкоротші терміни.
  • Доставка. Замовлення упаковується в картон та стретч-плівку. Вартість упаковки та доставки до складу перевізника вже закладена вартість товару у мінімальному розмірі. Доставка здійснюється по всій Україні. Вартість доставки ви можете розрахувати самостійно на сайті перевізника або дізнатися у менеджера.
  • Можливість розміщення індивідуальних замовлень. Ви можете поцікавитися у менеджера про можливість та терміни виготовлення того чи іншого виробу, розмістити замовлення за індивідуальним кресленням, яке передається до проектного відділу.

Відгуки про наш магазин

Все отзывы о товарах