Стійка підлогова похила із сіткою (1200х350 мм)

  • Код: 911409
  • Виробник Гермес-Дизайн
  • Є в наявності

Оцініть товар 0 відгуків Написати відгук

  • 735.00 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

© ГиД Торговельного Обладнання - надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка похила це основний елемент сітчастого торгового обладнання. Дана торгова стійка з сіткою призначена для розміщення навісної продукції різного напрямку, і може бути використана з додатковими навісними елементами (торгові гачки, сітчасті полиці, полиці з притискними кишенями). Розміщують такі стійки у торгових залах магазинів та вуличних торгових точках. Встановлюють обладнання як стійка для підлоги.

Конструкція проста і універсальна, з двома опорними ніжками і торговою сіткою. Одна з опорних ніжок може рухатися змінюючи при цьому кут нахилу всієї стійки щодо підлоги. Торгова сітка знімна, кріпиться до стійки металовиробами, і може бути використана як самостійне обладнання. Виготовлена сітка із сталевого дроту як цільна зварна конструкція. Максимальне робоче навантаження на стійку складає 20 кілограмів. Виріб повністю розуміється, що спрощує процес транспортування та зберігання. Всі металеві елементи пофарбовані в білий колір методом порошкового нанесення.

Сітчасте Торгове обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Глибина 410
Кількість дисплеїв 1
Колір Білий
Тип встановлення обладнання Настільний
Габаритні розміри:
Висота 1450
Ширина 500

Відгуків (0)

Написати відгук

Просмотренные товары

Код: 911409
Стійка підлогова похила із сіткою (1200х350 мм)

Стійка підлогова похила із сіткою (1200х350 мм)

Стійка похила це основний елемент сітчастого торгового обладнання. Дана торгова стійка з сіткою при..

735.00 грн